TÜRKCE    DEUTSCH    
TÜRKÇE    DEUTSCH
KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR
Kullanım Şartnameleri HAKKIMIZDA

Bu sitenin sahibi IFS Internationale Finanz Service GmbH 'dir. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır

SINIRLI SORUMLULUK :
www.internationale-finanz.de sitesinde yer alan tüm bilgiler, tablolar, yorum ve tavsiyeler ile buradan yapılan tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. IFS Internationale Finanz Service GmbH internette yer alan web sitesindeki bilgilerin mevcut durumu yansıtması için makul olan tüm gayreti göstermiştir. Bu sitede yer alan bilgilerin gözden geçirilmesi ya da düzeltilmesi ile ilgili olarak; IFS Internationale Finanz Service GmbH önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin gözden geçirilmesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup bu konudaki tüm haklara sahiptir. Bu sitede kullanılan bazı ifadeler ileriye dönük olarak hazırlanmış olabileceğinden çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür. Muhtelif nedenlerden dolayı gerçek sonuç ve gelişmeler, bu ifadelerde belirtilen ya da ima edilenlerden somut bir şekilde farklı olabilir.

IFS Internationale Finanz Service GmbH web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan, IFS Internationale Finanz Service GmbH sorumlu tutulamaz.

Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; gözden geçirmesinde gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü IFS Internationale Finanz Service GmbH ’ye hiç bir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususlar aksine IFS Internationale Finanz Service GmbH ’yi hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz.
IFS Internationale Finanz Service GmbH bu web sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesinin yayınlanması, hiç bir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.

TELİF HAKKI :
Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan bilgiler IFS Internationale Finanz Service GmbH ’nin önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz. Bu siteye erişim serbest ve anonimdir.
Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (her türlü tasarım, resimler, logo v.b. gibi) telif hakkı IFS Internationale Finanz Service GmbH ’ ye aittir. Ve sirketin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Yasal Uyarı metni esas alınacak olup, böyle bir durumda IFS Internationale Finanz Service GmbH her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahhüt eder.

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.

“ Bu işler burada biter... „Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.


V e r s i c h e r u n g
Vergleichen
online Abschließen

Online 1 Toplam 234626 ziyaret.

HAKKIMIZDA | İLETİŞİM | KÜNYE | AGB | VERİ KORUMA | KULLANIM ŞARTNAMELERİ Copyright © IFS - Internationale Finanz Service GmbH