TÜRKCE    DEUTSCH    
TÜRKÇE    DEUTSCH
KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR
Hakkımızda HAKKIMIZDA

IFS Internationale Finanz Service GmbH
Gazi Güleç 1986 yılında Türkiye' deki dalında öncü Sigortalar ile çalışmaya başlayarak tecrübesini artırdı.

Almanya`daki meslek kariyerini 1993 yılında başlatan Gazi Güleç, 1993-1998 yılları arasında Bauspar ağırlıklı (Badenia Bausparkasse) bir çalışma içinde bulundu.

1998-2010 yılları arasında büyük şirket olan Victorıa Versicherung AG' nin genel acentalığını (Generalagentur) yaparak, çok büyük başarılara imza attı ve mesleki birikimlerini çoğalttı.

1998 yılında ''Türk Finanz e.K'' ismiyle bir firma kurdu ve 2005 yılında bu firma, ''Türk Finanz GmbH'' olarak şirket şeklini aldi.

10/2010 yılında ''Internationale Finanz Service GmbH'' olarak ismini değiştirdi.

Bu değişiklik ile 03/2011 tarihi itibarı ile kırktan fazla alanında uzman Banka ve sektörünün en iyi si olan sigorta şirketleri ile beraber çalışmaktadır.

“ Bu işler burada biter... „Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.Lütfen tüm alanları doldurun. E-mail adresiniz kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.


V e r s i c h e r u n g
Vergleichen
online Abschließen

Online 1 Toplam 236275 ziyaret.

HAKKIMIZDA | İLETİŞİM | KÜNYE | AGB | VERİ KORUMA | KULLANIM ŞARTNAMELERİ Copyright © IFS - Internationale Finanz Service GmbH