TÜRKCE    DEUTSCH    
TÜRKÇE    DEUTSCH
KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR
Girişimciler GİRİŞİMCİLER

Serbest çalışmaya başlamış girişimcilerin özel veya boş zamanlarının hayli kısıtlı olduğunu hesaba katarak, kendilerinin gereksiz yere defalarca ayrı ayrı sigorta şirketleri ve temsilcileri ile zamanlarını harcamalarının sıkıntı olduğunu sıklıkla duyuyoruz.

Biz IFS olarak bir görüşme de müşterimizin isteği ve ihtiyacını belirleyip, Almanya' daki tüm sigorta şirketlerinin imkanlarını analiz ediyor ve müşterilerimizin değerli zamanlarının boşa gitmemesini sağlamaya çalışıyoruz.

Beraber çalıştığımız, başta Almanya ve Avrupa olmak üzere tüm dünyadaki isim yapmış büyük sigortalarla veya adı az duyulan fakat kapsamları ve hizmetleri bakımından oldukça yüksek kalitede çalışan bir çok sigorta şirketleri ile beraber çalışarak, sizlere en iyi sigorta teklif ve paketlerini sunuyoruz.

Daha önce aktif yürüyen sigortalarınızı ücrete tabi olmadan analiz yapıp, daha iyi kapsam ve cebinizden daha da az para çıkacak şekilde nasıl dönüştürebileceğimizin hesabını yapıp görüşlerinize sunuyoruz.

Bazı iş dallarında çok özel sigorta paketleri mevcuttur. Bu konularda bizimle irtibata geçmenizin epeyce yararınıza olacağından emin olabilirsinız.

“ Bu işler burada biter... „

Sigortalar

Konut Kredisi

Özel ihtiyaç Kredisi

Sermaye ve Tasarruf Danişmanlığı

V e r s i c h e r u n g
Vergleichen
online Abschließen

Online 1 Toplam 237445 ziyaret.

HAKKIMIZDA | İLETİŞİM | KÜNYE | AGB | VERİ KORUMA | KULLANIM ŞARTNAMELERİ Copyright © IFS - Internationale Finanz Service GmbH